Blog internetowy

na każdy temat

Czym właściwie jest hurtownia zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – poczynając od małych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje produkty z wielu różnych specjalności, które obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 towarów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się także firmy polskie, twórcy następujących produktów np. Zhermapol czy Tzmo.

Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę

Hurtownia medyczna

Comments are closed.Szukaj