Blog internetowy

na każdy temat

Jakie kostiumy na Halloween?

swieta (2)Co zrobić aby noc Halloween była nocą grozy i zabawy? Każde dziecko budząc się następnego dnia rano po nocy Halloween rozmyśla o tym, jakie fajne przebrania widział. Budząc się też zastanawia od razu jakie chce przebranie w przyszłym roku. Możliwość noszenia maski na Halloween i przekształcenia się w coś lub kogoś innego to wpływa na wyjątkowość nocy Halloween. Zmienianie się w potwora, wróbla, wampira, albo jakiś inny nowy kostium na Halloween –j est to najbardziej ekscytująca część nocy Halloween, warto zatem ją odpowiednio wcześnie planować.

Skąd się to wzięło?

Zanim można było dostać w sklepach krew w kapsułkach Halloween było już na świecie znane od wieków. Noszenia masek i kostiumów na Halloween rozpoczęło się dawno temu. Celtowie wierzyli, że noc Halloween niosła ze sobą duchy zmarłych, co popuszczało wodze fantazji wśród żywych na Ziemi. Niektóre duchy były zabawne i dobre i pełne humoru, a inne przeszyły na ciemną stronę – były to pełne urazy i wrogie duchy, które już przeszły do ​​następnego świata. Celtowie nosili maski i przebrania, aby ukryć się przed niebezpiecznymi duchami, wykonywali stroje i dodatki dziecięce i ta tradycja przekształciła się w bardziej rozpoznawalne maski i kostiumy nawiązujące do współczesnych strojów na Halloween. Niedługo potem pojawił się również zwyczaj zabawy w duchy, ubierania w szkielety i tak dalej.

Jeśli Ty również chcesz w wyjątkowy sposób spędzić tę jedyną noc w roku o takim charakterze koniecznie już dzisiaj zajrzyj do naszego sklepu w którym znajdziesz liczne stroje i dekoracje w naprawdę dobrej cenie. Zapraszamy!

Comments are closed.Szukaj