Blog internetowy

na każdy temat

Narty na Słowacji – wiele atrakcji w przystępnej cenie

Wyjazd na narty na Słowację wcale nie musi być drogi, a z takiego doskonałego urlopu można wiele zyskać. Kompleksowo wyposażone obecnie ośrodki narciarskie oferują wiele możliwości, jak spędzić czas wolny i dobrze się bawić, bez ciągłej jazdy tylko na nartach. Dla śnieżnych przygód ferii zimowych i jazdy na nartach z pewnością polecamy region północnej Słowacji od Kysuc, poprzez Małą Fatrę aż po Orawę. To właśnie tutaj znajdziecie trzy największe Słowackie ośrodki narciarskie Wielka Rača, Vrátna i Kubínska hoľa.
Jeśli jesteś zwolennikiem narciarstwa biegowego, tutaj znajdziesz coś dla siebie. Nigdzie indziej nie poczujesz takiej przyjemności z pobytu w przyrodzie, jak na nartach biegowych. Zaletą Słowackich ośrodków narciarskich jest, iż myślą oni również o narciarzach biegowych. Do dyspozycji narciarzy biegowych jest w ośrodku Vrátna aż 22 km tras, w Kubínskiej holi i w Wielkiej Rači po równo po 10 km. Ogromną zaletą narciarstwa biegowego jest, że nie potrzebujesz kupować skipassy.
W przypadku, że wam się narty znudzą, można bawić się na śniegu wybierając jedną z dodatkowych atrakcji ośrodku. Na przykład w ośrodku Vrátna można pozjeżdżać na snowtubing, z kolei w Wielkiej Rači na torze saneczkowym. Ostatecznie można również świetnie się bawić jazdą na sankach czy bobslejach. Aby pojeździć nie drogo na nartach i doznać wiele przyjemnych chwil, wystarczy wybrać jedną z alternatyw jazdy na nartach i z pewnością będziesz mile zaskoczony.

Comments are closed.Szukaj