Blog internetowy

na każdy temat

Przedślubne zawirowania

Jedno jest pewne, przed ślubem nie będziemy się, ani sekundy nudzić. Jest tyle spraw do załatwienia, formalności, papierów do podpisania, decyzji do podjęcia. Ten okres na pewno nie jest taką sielanką, jaką mogło by się komuś wydawać. Człowiek ciągle w rozjazdach, zabiegany, zamyślony, tak wygląda sytuacja. Nie planuje się ślubu co tydzień, tylko raz w życiu, więc warto się do tego przyłożyć. Nie chcemy przecież, aby goście byli usadowieni w za małej sali, albo jedli niesmaczne dania.

Fotograf ślubny z Kielc

  • Aby osiągnąć kompletny sukces, w każdej kwestii, zacznijmy planować i realizować te plany na długo przed tym pięknym dniem.

Jeśli w planach mamy ślub kościelny, udać się powinniśmy wpierw do księdza, aby wybrać datę ślubu. Ten krok jest najważniejszy i powoduje, że lawinowo podejmujemy kolejne decyzje. Znając orientacyjną liczbę gości, udajemy się w poszukiwania lokalu na nasze przyjęcie weselne. Nie możemy zarezerwować sali, która będzie niewystarczająco duża dla naszych gości, albo niemodna, wyglądająca jak z zeszłej epoki. Nie chcemy przecież wstydzić się wyboru, jakiego dokonaliśmy, więc podejmujmy decyzje z głową.

  • Kiedy już sala ugadana, czas pomyśleć o jedzeniu i menu na nasze wesele. Warto przetestować kuchnię z naszego domu weselnego i być pewny swojego wyboru.

Menu nie może być za bardzo wykwintne, lepiej, żeby to były tradycyjne, polskie potrawy, a nie na przykład specjały kuchni francuskiej, której większość nie zna. Przyjemniejszą częścią planowania ślubu, jest szukanie sukni ślubnej i wycieczka po salonach ślubnych. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa, szczególnie na niezdecydowanych. Ostatni krok to znalezienie fotografa.

Fotograf

Fotograf to nie byle jaka postać na naszej ceremonii. Jest to kluczowa rola do odegrania, a efekty tej pracy, będą naszą pamiątką na długie lata. Wszelkich potrzebnych informacji zasięgniemy z wyszukiwarki Google, w którą wystarczy wpisać słowa „fotograf ślubny”. Tym sposobem otrzymujemy gotową wiedzę, wszelkie namiary i portfolia. Muszę przyznać, że takie poszukiwania nie są wcale łatwe, ja w trakcie swoich poszukiwań dopiero po wpisaniu 4 frazy fotografia ślubna Kielce znalazłam parę fotografów dla Siebie, która przypadła mi do gustu.

Pozostaw Ciekawy komentarz pod Wpisem! Daj łapkę na facebook lub G +.

Comments are closed.Szukaj